Cарненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

До суду скеровано обвинувальний акт відносно особи, яка вчинила незаконну порубку дерев на території рокитнівського району

01 жовтня 2019

Рокитнівським ВП Сарненського ВП ГУ НП в Рівненській області під процесуальним керівництвом Рокитнівського відділу Сарненської місцевої завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою жителя Рокитнівського району у вчиненні незаконної порубки лісу за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України.

Так, в липні місяці 2019 року, всупереч вимогам Правил рубок головного користування в лісах України, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1995 № 559, Правил відпуску деревини на пні в лісах України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.1999 №1378, тобто без наявності дозволу на відпуск деревини на пні, виданого уповноваженим органом, 19-річний місцевий житель вчинив незаконну порубку 12 дерев породи сосна, чим спричинив збитки державі на загальну суму 30 тис. грн.

Факт незаконної порубки мав місце в лісовому масиві, де функції лісової охорони здійснюють працівники ССВК «Селянський ліс».

30.09.2019 обвинувальний акт відносно вказаної особи скеровано до Рокитнівського районного суду для розгляду.

За вчинене зловмиснику загрожує до 3 років позбавлення волі.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області