Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Інформація про порядок функціонування телефонів «гарячої лінії», та електронні поштові адреси в Сарненській окружній прокуратурі

З метою виконання положень статті 5 Закону України «Про звернення громадян» передбачено право громадян надсилати письмові звернення з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути надруковано або написано від руки розбірливо і чітко, підписано заявником (групою заявників) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Електронне звернення приймається на визначену електронну адресу або шляхом заповнення та надсилання електронної форми, яка розміщується на офіційному веб-сайті офісу Генерального прокурора, регіональної (обласної) прокуратури. Електронне звернення без електронного підпису надсилається у вигляді скан- або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

Звернення громадян, оформлені без дотримання вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян», повертаються заявнику із відповідними роз'ясненнями не пізніше як через 10 днів від дня їх надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 Закону України «Про звернення громадян».

Відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Інформаційно – довідкові матеріали:

Телефон «гарячої лінії» - (03655) 32140

Електронні звернення до окружної прокуратури надсилати на електронну адресу: sarnu@pro.gov.ua

Телефон «гарячої лінії» Офісу Генерального прокурора - (044) 200-76-24.

Електронні звернення до Рівнеської обласної прокуратури надсилати шляхом заповнення електронної форми.

Усні звернення до Рівненської обласної прокуратури приймаються за телефоном «гарячої лінії» - (0362) 63-30-88.