Cарненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Керівництво

 
Давидов Євген Олександрович
Керівник Сарненської місцевої прокуратури

Народився 17 лютого 1985 року в м. Світловодськ, Кіровоградської області.

Євген Олександрович у 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. До призначення на Рівненщину був військовим прокурором Луцького гарнізону Західного регіону України. Одружений, виховує сина.

 
Баглєй Ярослав Констянтинович
Перший заступник керівника Сарненської місцевої прокуратури
молодший радник юстиції

Ярослав Баглєй народився у 1988 році у м.Сарни.

Розпочав свою трудову діяльність в органах прокуратури у 2010 після здобуття освіти у Львівському національному університеті ім.І.Франка. Обіймав прокурорсько-слідчі посади у прокуратурах Дубровицького, Сарненського районів, м.Рівне, Генеральній прокуратурі України. До призначення на обійману посаду працював першим заступником керівника та керівником Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області. З 19.05.2018 року призначений на посаду заступника керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області.

 
Толочик Павло Ігорович
Заступник керівника Сарненської місцевої прокуратури
юрист 1 класу

Павло Ігорович народився у 1987 році у м.Костопіль Рівненскої області.

Закінчив Львівський національний університет  ім.І.Франка. З 2010 року проходив службу в органах внутрішніх справ УМВС України в Рівненській області. Починаючи з 2013 року обіймав посаду прокурора в прокуратурах м.Рівне, Здолбунівського та Сарненського районів. Наразі працює заступником керівника Сарненської місцевої прокуратури. 

 
Кляпко Микола Сергійович
Заступник керівника Сарненської місцевої прокуратури
радник юстиції

Народився 8 січня 1977 року в с.Борове Рокитнівського району Рівненської області.

Вищу юридичну освіту здобув у Київському національному університеті ім.Т.Г.Шевченка.
В органах прокуратури Рівненської області працює з 2001 року.
Обіймав раніше такі посади: помічника, старшого помічника прокурора Рокитнівського району, слідчого прокуратури Рокитнівського району, прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Рівненської області, старшого прокурора прокуратури Рокитнівського району, прокурора Радивилівського району, прокурора та начальника Млинівського відділу Дубенської місцевої прокуратури, прокурора та начальника Березнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури.