Cарненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Кримінальні провадження за зверненнями громадян щодо неправомірних дій працівників поліції розслідуватиме Державне бюро розслідувань

28 грудня 2019

Володимирецьким відділом Сарненської місцевої прокуратури 26.12.2019 розпочато кримінальні провадження за зверненнями громадян за фактами можливих неправомірних дій працівників поліції при виконанні службових обов’язків під час затримання осіб, підозрюваних у вчиненні 24.12.2019 хуліганських дій у одному із магазинів смт. Володимирець, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 365 КК України.

Вказані кримінальні провадження для подальшого досудового розслідування скеровано за підслідністю до Територіального управління ДБР у місті Хмельницькому.

Крім того, слідчими СВ Володимирецького ВП Варашського ВП ГУ НП в Рівненській області 25.12.2019 розпочато кримінальне провадження за фактом вчинення невідомими особами 24.12.2019 вищеаказаних хуліганських дій, що призвело до отримання тілесних ушкоджень громадянами, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України.  

На даний час за процесуального керівництва місцевої прокуратури у кримінальному провадженні проводяться всі необхідні та можливі слідчі дії.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області