Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Мешканця Любешівського району Волинської області засуджено за розбійий напад на жителів Зарічненського району

25 вересня 2020

Вироком колегії Кузнецовського міського суду Рівненсьої області від 22.09.2020 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено 31-річного жителя с. Залізниця Любешівського району Волинської області за повторне вчинення розбійного нападу групою осіб, поєднаного з проникненням у житло, який останнім було скоєно в серпні минулого року щодо сім’ї з числа мешканців с. Річки Зарічненського району Рівненської області.

Так, прокурорами Сарненської місцевої прокуратури в суді доведено, що в ніч з 07 на 08 серпня 2019 року засуджений разом із невстановленими на даний час особами, матеріали досудового розслідування щодо яких виідено в інше кримінальне провадження, використовуючи предмети одягу, що приховують обличчя, в незаконний спосіб проникли на територію домоволодіння, яке знаходиться в с. Річки Зарічненського району Рівненської області та, дочекавшись виходу з будинку одного з його мешканців, з метою подолання можливого опору почали заподіюівти останньому тілесні ушкодження. В цей час один із нападників увійшов до будинку та голіруч почав наносити тілесні ушкодження 59-річному власнику домоволодіння, однак не зумів подолати опір потерпілих та був затриманий ними.

Варто зазначити, що обвинувачений лише в червні 2019 року був звільнений з місця позбавлення волі у зв’язку з повним відбуттям 8-річного терміну позбавлення волі, який отримав в грудні 2012 року за вчинення тотожного злочину, а саме розбійного нападу.

 

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області