Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

На Сарненщині судитимуть чоловіка, який збудував будинок на самовільно зайнятій земельній ділянці лісогосподарського призначення

30 вересня 2022

Рокитнівським відділом Сарненської окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт відносно 31-річного жителя Сарненського району, якому інкримінують самовільне будівництво будівлі та споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці (ч. 3 ст. 197-1 КК України). 

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що чоловік, не маючи відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про передачу у власність або надання в оренду земельної ділянки, а також без будь-яких дозвільних документів, що дають право виконувати будівельні роботи, у 2013-2015 роках побудував житловий будинок, хлів та дровітню з гаражем.

Таким чином обвинувачений вчинив самовільне зайняття майже 0,4 га землі, призначеної для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.

Обвинувальний акт скеровано до Рокитнівського районного суду.

Досудове розслідування проводили слідчі слідчого відділення відділення поліції № 2 Сарненського РВП ГУНП в Рівненській області.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Сарненської окружної прокуратури
Рівненської області