Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Обрано запобіжний захід чоловіку, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження жителю Рокитнівського району

11 листопада 2019

Рокитнівським відділом Сарненської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно 19-річного жителя Рокитнівського району за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що є небезпечні для життя в момент заподіяння).

У ході досудового розслідування слідчими СВ Рокитнівського ВП Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області встановлено, що 03 листопада 2019 року в нічну пору доби, молодик, маючи тривалі неприязні відносини із жителями сусіднього села, з метою помсти за минулі образи, наніс один удар дерев’яною палицею по голові 20-річного хлопця, внаслідок чого останній отримав тілесні ушкодження у вигляді важкої відкритої черепно-мозкової травми, перелому кісток та основи черепа, забій-стиснення головного мозку важкого ступеню, гостра епідуральна гематома правої гемісфери головного мозку, забій-осадження тім’яної ділянки голови справа, які за ступенем тяжкості відносяться до тяжких тілесних ушкоджень. На даний час вказана особа перебуває в лікарні в тяжкому стані.

03.11.2019 останнього затримано працівниками поліції в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України.

У подальшому за результати розгляду клопотання слідчого, погодженого прокурором, 06.11.2019 судом застосовано до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів.

У кримінальному провадженні слідчими поліції проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне та всебічне з’ясування всіх обставин події.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається  невинуватою у вчиненні  злочину і не може бути піддана кримінальному  покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.   

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області