Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Організація роботи з питань доступу до публічної інформації

23 березня 2017

Приймання запитів та надання інформації

Відповідно до вимог статті 19 Закону запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться в кабінеті прокурора Сарненської місцевої прокуратури, що знаходиться у приміщенні Сарненської місцевої прокуратури на вулиці Демократичній, 32, м.Сарни.
Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.

Запити на інформацію подаються на:
•тел/факс: (03655) тел.: 3-21-40;
•адресу електронної пошти:  sarnu@pro.gov.ua

•особисто на прийомі

Запит на інформацію має містити (стаття 14 Закону):
•ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
•загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
•підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію прокуратурою Рівненської області розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у Сарненській місцевій прокуратурі та на даному веб-сайті.

У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту прокурором місцевої прокуратури, який надає копію запиту особі, що його подала.

Інформація на запит надається безкоштовно