Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Органи прокуратури рівненщини забезпечили фактичне повернення державі 12,7 га землі вартістю 213 тис.грн.

26 березня 2020

На виконання рішення Господарського суду Рівненської області, яким підтримано позицію Сарненської місцевої прокуратури відповідач фактично повернув державі земельну ділянку вартістю 213 тис.грн.

Йдеться про 12,7 га земель сільськогосподарського призначення на території Кам’янської сільської ради Рокитнівського району, які Кам’янською сільською радою були передані товариству з обмеженою відповідальністю на підставі укладеного між сторонами договору оренди земельної ділянки.

Водночас, прокурори встановили, що сільська рада укладаючи договір оренди землі вийшла за межі наданих законодавством повноважень і передала в оренду земельну ділянку всупереч вимогам чинного законодавства.

З метою усунення порушень, а також повернення земельної ділянки державі прокуратурою звернулася з відповідним позовом, який задоволено.

У подальшому, виконуючи судове рішення, яке набрало законної сили, товариство з обмеженою відповідальністю повернуло державі зазначену земельну ділянку площею 12,7 га вартістю 213 тис.грн.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області