Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Під головуванням керівника Сарненської місцевої прокуратури проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів

28 серпня 2020

Під головуванням керівника Сарненської місцевої прокуратури 28.08.2020 відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан боротьби зі злочинністю та протидії корупції на підвідомчій території впродовж 2020 року.

В заході, який минув з дотриманням усіх карантинних вимог, взяли участь голови Сарненської, Березнівської, Рокитнівської, Дубровицької, Зарічненської, Володимирецької районних державних адміністрацій, голови районних рад, начальники Сарненського та Вараського відділів поліції ГУ Нацполіції в області, їх структурних підрозділів, начальники Сарненського, Дубровицького та Вараського МВ управління СБУ в Рівненській області, начальники ДУ «Катеринівська ВК (№46), ДУ «Полицька ВК (№76), а також керівники лісогосподарських підприємств.

За словами керівника Сарненської місцевої прокуратури Євгена Давидова, в регіоні спостерігається позитивна тенденція до зниження рівня злочинності, зменшення кількості тяжких кримінальних правопорушень, умисних тяжких тілесних ушкоджень, злочинів проти власності та громадської безпеки.

Унаслідок вжитих скоординованих заходів вдалось посилити боротьбу з проявами організованої злочинності, незаконним видобутком бурштину та порубкою лісу; активізувати роботу щодо виявлення та розкриття кримінальних корупційних правопорушень та злочинів, пов’язаних із використанням бюджетних коштів.

Зросла результативність роботи щодо виявлення та розкриття кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним збутом наркотичних засобів та психотропних речовин.

Крім того, впродовж поточного року відбулося підвищення ефективності слідчої роботи органів досудового розслідування, збільшилось число завершених кримінальних проваджень.

У той же час на нараді звернуто увагу на негативні тенденції росту злочинності на окремих напрямах. Зокрема, це злочини проти життя та здоров’я, проти безпеки руху та експлуатації транспорту, а також проти статевої свободи та недоторканості.

Із детальним аналізом стану законності та пропозиціями щодо шляхів покращення діяльності на відповідних напрямах роботи правоохоронних органів виступив заступник керівника місцевої прокуратури Микола Кляпко.

Через допущені недоліки в організації роботи заслухано пояснення керівників територіальних відділів та відділень поліції.

Із врахуванням висловлених пропозицій, за результатами координаційної наради розроблено комплекс узгоджених заходів, які сприятимуть підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю на підвідомчій місцевій прокуратурі території.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області