Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Понад 250 звернень громадян надійшло до Сарненської окружної прокуратури з початку року

11 жовтня 2021

У Сарненській окружній прокуратурі належна увага приділяється питанню розгляду звернень громадян.

Зокрема, за 9 місяців поточного року до окружної прокуратури надійшло 251 звернення від фізичних осіб, з яких по суті вирішено більше половини (151). Разом з тим, по 3 вирішених зверненнях прийнято рішення про їх задоволення.

Найбільшу кількість з вирішених становлять звернення з питань досудового розслідування (94), з яких переважають скарги на дії і рішення слідчих та дізнавачів поліції (46). Значна частина звернень надійшла від учасників кримінальних проваджень (30).

Разом з тим, громадяни продовжують направляти звернення щодо захисту своїх інтересів та поновлення порушених прав, вирішення яких не входить до повноважень органів прокуратури. Тому, за відсутності передбачених законом повноважень щодо розгляду певного кола питань, 63 звернення скеровано за належністю до органів влади, державного нагляду та контролю, органів місцевого самоврядування. Крім того, працівниками прокуратури надаються змістовні роз’яснення з питань розгляду звернень громадян з метою реалізації захисту їх прав у суді, органах безоплатної правової допомоги, відповідних органах контролю тощо.

Запити про доступ до публічної інформації до окружної прокуратури у поточному році не надходили.

Розгляд звернень громадян та забезпечення доступу до публічної інформації залишається важливим комунікаційним напрямом діяльності, спрямованим на оперативне поновлення та забезпечення реалізації прав громадян.

Матеріали Сарненської окружної прокуратури
Рівненської області