Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Повідомлено про підозру особі, яка пропонувала неправомірну вигоду працівникам патрульної поліції за не притягнення її до адміністративної відповідальності

18 вересня 2019

Слідчими Рокитнівського ВП Сарненського ВП ГУ НП в Рівненській області за погодженням із Рокитнівським відділом Сарненської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 35-річному жителю Рокитнівського району, який в липні поточного року пропонував працівникам поліцейської роти УПП в Рівненській області неправомірну вигоду за не притягнення його до адміністративної відповідальності.

Так, керуючи власним автомобілем, останній порушив п.31.6б «Правил дорожнього руху» України, за що передбачена адміністративна відповідальність відповідно до ч. 1 ст. 121 КУпАП. У ході проведення перевірки документів було виявлено, що вказаний громадянин не мав при собі посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та знаходився в стані алкогольного сп’яніння, чим також порушив п.2.1.а, п.2.1б та п.2.9 а «Правил дорожнього руху» України.

У подальшому після пропозиції працівників патрульної поліції пройти тест на стан алкогольного сп’яніння водій висловив пропозицію надання неправомірної вигоди у розмірі 1000 гривень за вирішення питання про не притягнення його до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Однак, працівник поліції на пропозицію вказаної особи відповів відмовою та повідомив про корупційні дії останнього на лінію «102» з метою документування протиправних дій.

За вчинене зловмиснику загрожує відповідно до санкції частини 1 статті 369 Кримінального кодексу України до 4 років позбавлення волі.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області