Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід чоловіку, який вчинив крадіжку з магазину в Рокитнівському районі

11 листопада 2019

Рокитнівським відділом Сарненської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно 26-річного уродженця Тернопільської області за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно та поєднана з проникненням в інше приміщення.

В ході досудового розслідування слідчими СВ Рокитнівського ВП Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області встановлено, що 04 листопада 2019 року в нічну пору доби, чоловік, який є неодноразово судимий за корисливі злочини, скориставшись відсутність власників, проник до приміщення магазину одного з населених пунктів Рокитнівського району, звідки викрав грошові кошти в сумі 5000 гривень та товарно-матеріальні цінності на загальну суму 4000 гривень.

04.11.2019 останнього затримано працівниками поліції в м. Тернопіль в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

В подальшому за результати розгляду клопотання слідчого, погодженого прокурором, 07.11.2019 судом застосовано до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів.

У кримінальному провадженні слідчими поліції проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне та всебічне з’ясування всіх обставин події.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області