Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Продовжується робота із протидії незаконним порубкам лісу на території Рокитнівського району

24 лютого 2021

Рокитнівським відділом місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки дерев у лісах за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 246 КК України.

Так, 27.01.2021 працівниками лісової охорони виявлено факт незаконної порубки дерев на території Блажівського лісництва ССВК «Селянський ліс» 2 місцевими жителями Рокитнівського району. Останні, без наявності ордера на відпуск деревини на пні, за допомогою бензопили, умисно, самовільно, незаконно, без передбаченого законодавством дозволу зрізали 3 сироростучі дерева породи сосна звичайна, чим спричинили державі збитки в розмірі 27 тис.грн. Однак, неправомірні дії зловмисників були припинені працівниками лісової охорони, а незаконно зрізана деревина вилучена.

На даний час вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 246 КК України, а досудове слідство триває.

Відповідно до санкції частини 2 статті 246 Кримінального Кодексу України, за вчинене правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області