Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Сарненською місцевою прокуратурою вжито заходи представницького характеру до повернення водного об’єкта та земельної діялнки під водним обєктом, вартістю 285 млн.грн.

28 лютого 2020

Місцевою прокуратурою виявлено факт використання фізичною особою-підприємцем ставком та земельною ділянкою на території Рокитнівського району після закінчення терміну дії договорів  оренди

Установлено, що у червні 2010 року між Рокитнівською районною державною адміністрацією та фізичною особою-підприємцем укладено договір оренди земельної ділянки загальною площею 774,76 га на термін до 01.09.2019.

Крім того, у липні 2010 року  між Рокитнівською районною державною адміністрацією та підприємцем укладено договір оренди водного об’єкта на термін до 01.09.2019.

В порушення вимог ст.ст. 33, 34 Закону України «Про оренду землі», фізична особа-підприємець після закінчення строку оренди договори не поновив та продовжує користуватися земельною ділянкою та водним об’єктом (ставком).

А тому, прокуратурою у лютому поточного року пред’явлено позов до Господарського суду Рівненської області про повернення водного об’єкта та земельної ділянки під водним об’єктом.

На даний час позов перебуває на розгляді в суді.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області