Cарненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Володимирецького району, який завдав тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть та вчинив розбійний напад

24 березня 2020

Слідчими поліції Володимирецького відділення поліції за процесуального керівництва прокурорів Володимирецького відділу Сарненської місцевої прокуратури завершене досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо місцевого жителя, який у ввечері 20 січня 2020 у житловому будинку в                   с. Кідри Володимирецького району перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наніс не менше п’яти ударів кулаками обох рук по обличчю та голові потерпілого, після чого стягнувши його на підлогу знову наніс не менше двох ударів взутою правою ногою по його голові від яких останній невдовзі помер. Крім того перебуваючи у тому ж будинку, з метою заволодіння грошовими коштами вчинив відносно іншого потерпілого напад із застосуванням фізичного насильства, яке є небезпечним для здоров'я та виразилось у нанесені  двох ударів кулаком правої руки та двох ударі кулаком лівої руки по його голові.

Процесуальними керівниками та органом досудового розслідування зібрані повні та беззаперечні докази щодо винуватості підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121, ч. 1               ст. 187 КК України.

За результатом досудового розслідування прокурором скеровано обвинувальний акт до Володимирецького районного суду для розгляду по суті.

На даний час триває судовий розгляд кримінальної справи.

Довідково: за вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області