Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Стан розгляду звернень та запитів на інформацію в Сарненській окружній прокуратурі за 11 місяців 2021 року

08 грудня 2021

За 11 місяців поточного року до окружної прокуратури надійшло 267 звернень від фізичних осіб, з яких по суті вирішено більше половини (164). Разом з тим, по 3 вирішених зверненнях прийнято рішення про їх задоволення.

Найбільшу кількість з вирішених становлять звернення з питань досудового розслідування (97), з яких переважають скарги на дії і рішення слідчих та дізнавачів поліції (46). Значна частина звернень надійшла від учасників кримінальних проваджень (30).

Разом з тим, громадяни продовжують направляти звернення щодо захисту своїх інтересів та поновлення порушених прав, вирішення яких не входить до повноважень органів прокуратури. Тому, за відсутності передбачених законом повноважень щодо розгляду певного кола питань, 65 звернень скеровано за належністю до органів влади, державного нагляду та контролю, органів місцевого самоврядування.

Запити про доступ до публічної інформації до окружної прокуратури у поточному році не надходили.

Розгляд звернень громадян та забезпечення доступу до публічної інформації залишається важливим комунікаційним напрямом діяльності, спрямованим на оперативне поновлення та забезпечення реалізації прав громадян.

Матеріали Сарненської окружної прокуратури
Рівненської області