Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Судитимуть особу, яка мала намір здійснювати видобуток бурштину-сирцю

23 березня 2020

Сарненською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно 40-річного жителя Володимирецького району за фактом вчинення замаху на незаконний видобуток бурштину-сирцю за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15 ч. 1 ст. 240-1 КК України.

Встановлено, що чоловік, маючи у своєму користуванні автомобіль марки "УАЗ" та мотопомпу кустарного виробництва, переслідуючи корисливий мотив, мав намір здійснювати видобуток бурштину-серцю на землях запасу сільськогосподарського призначення в урочищі «Мости» поблизу с. Озеро Володимирецького району. Однак, неправомірні дії зловмисника були припинені правоохоронцями, а знаряддя незаконного видобування бурштину та автомобіль вилучено.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні 19.03.2020 прокурором скеровано до Володимирецького районного суду Рівненської області для розгляду по суті.

 

Довідково: за вчинення інкримінованого злочину передбачена відповідальність у вигляді штрафу від трьох тисяч до десяти тисяч неоподаткованих мінімумів  доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області