Cарненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Триває робота з протидії злочинам у бюджетній сфері

19 березня 2020

18 березня 2020 року Зарічненським відділом Сарненської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно мешканця Зарічненського району у кримінальному провадженні за фактом шахрайських дій, спрямованих на незаконне отримання житлової субсидії (ч.  4 ст. 358, ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України).

Встановлено, що в лютому 2018 року, будучи обізнаними про те, що житлова субсидія не призначається особам, які протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснили купівлю транспортного засобу, вартість якого на момент вчинення правочину перевищує 50 тис. гривень, чоловік вніс недостовірні відомості до декларації  про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії з метою подальшого використання вказаного документа для незаконного її отримання.

Так, чоловік приховав факт придбання ним в січні того ж року легкового автомобіля вартістю 98 тисяч гривень.

Вказані дії призвели до зайвого призначення та нарахування Управлінням соціального захисту Зарічненської РДА правопорушнику житлової субсидії в розмірі 3,4 тисячі гривень, які відшкодовано правопорушником в повному обсязі на стадії досудового розслідування.

Кримінальне провадження перебуває на розгляді Зарічненського районного суду.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області