Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Триває робота з протидії злочинам у бюджетній сфері

28 березня 2020

27 березня 2020 року Зарічненським відділом Сарненської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно 40-річного мешканця одного з сільських населених пунктів Зарічненського району у кримінальному провадженні за фактом шахрайських дій, спрямованих на незаконне отримання житлової субсидії (ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України).

Встановлено, що в липні 2016 року, маючи умисел на незаконне отримання грошових коштів з державного бюджету у виді житлової субсидії та будучи обізнаними про те, що житлова субсидія не призначається особам, які протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснили купівлю транспортного засобу, вартість якого на момент вчинення правочину перевищує 50 тис. гривень, чоловік подав до Управління соціального захисту населення Зарічненської РДА завідомо підроблений документ -  декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначення житлової субсидії, яка містить відомості, що не відповідають дійсності.

Таким чином, чоловік приховав факт придбання ним того ж року легкового автомобіля вартістю 97 тисяч гривень.

Вказані дії призвели до зайвого призначення та нарахування правопорушнику житлової субсидії в розмірі 2 тисячі гривень, які останнім відшкодовано в повному обсязі на стадії досудового розслідування.

Кримінальне провадження перебуває на розгляді Зарічненського районного суду.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області