Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Володимирецьким районним судом засуджено особу до 7 років позбавлення волі

18 серпня 2020

13 серпня 2020 вироком Володимирецького районного суду, з урахуванням позиції прокурора Володимирецького відділу Сарненської місцевої прокуратури, жителя Володимирецького району визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 121, ч. 1                       ст. 187 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть, розбій) та засуджено до покарання у виді позбавлення волі.

Прокуратурою у суді доведено, що зловмисник у ввечері 20 січня 2020 у житловому будинку в с. Кідри Володимирецького району перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наніс не менше п’яти ударів кулаками обох рук по обличчю та голові потерпілого, після чого стягнувши його на підлогу знову наніс не менше двох ударів взутою правою ногою по його голові від яких останній невдовзі помер. Крім того перебуваючи у тому ж будинку, з метою заволодіння грошовими коштами вчинив відносно іншого потерпілого напад із застосуванням фізичного насильства, яке є небезпечним для здоров'я та виразилось у нанесені  двох ударів кулаком правої руки та двох ударі кулаком лівої руки по його голові.

Обвинувачення суд визнав доведеним та з врахуванням особи винного  засудив особу до 7 років позбавлення волі.

На даний час обвинувальний вирок суду не набрав законної сили, учасники судового провадження мають право його оскаржити в апеляційному порядку в передбачений законом термін.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області