Cарненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

За не виконання покладених судом обов’язків засуджений відбуватиме реальну міру покарання

15 січня 2020

У січні поточного року Сарненським районним судом задоволено подання Сарненського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області та скасовано звільнення від відбування покарання з випробуванням відносно жителя смт Степань Сарненського району.

Так, у 2019 році вироком районного суду було засуджено 48-річного жителя смт. Степань Сарненського району до 4 років 8 місяців позбавлення волі. Приймаючи вказане рішення суд дійшов висновку про можливість виправлення засудженого без ізоляції від суспільства, а тому звільнив засудженого від відбування покарання із встановленням іспитового строку терміном на 3 роки, з покладенням обов’язків періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Однак засуджений належних висновків для себе не зробив та упродовж випробувального терміну неодноразово порушував встановлений порядок відбування покарання не з’являючись до органу пробації без поважних на те причин, у зв’язку із чим органом пробації перед судом порушено питання про скасування звільнення та направлення засудженого в місця позбавлення волі для реального відбування призначеного покарання у виді 4 років 8 місяців позбавлення волі яке підтримано місцевою прокуратурою та задоволено судом.

На даний час ухвала суду не набрала законної сили та сторони вправі оскаржити прийняте рішення в продовж строку на апеляційне оскарження до Рівненського апеляційного суду.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області