Cарненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ ПРИТЯГНУТО ДО АДМІНВІДПОВІДАЛЬНОСТІ МАЙСТРА ЛІСУ ДП СЛАП «РОКИТНІВСЬКИЙ ДЕРЖСПЕЦЛІСГОСП»

23 червня 2020

Працівники Рокитнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області у судовому порядку довели винуватість майстра лісу ДП СЛАП «Рокитнівський держспецлісгосп» у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, що передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

У суді доведено, що майстер лісу ДП СЛАП «Рокитнівський держспецлісгосп», будучи суб’єктом, на якого поширюються вимоги Закону «Про запобігання корупції» в частині фінансового контролю, без поважних причин, несвоєчасно подав до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік. 

Слід зазначити, що вказану декларацію посадовець подав лише через 66 днів після закінчення строку, до якого її  необхідно було подати.

Відповідно до постанови Рокитнівського районного суду Рівненської області на вказану посадову особу накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області