Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Засуджено особу, яка пропонувала неправомірну вигоду працівникам поліції за не притягнення її до адміністративної відповідальності

24 лютого 2021

15.02.2021 вироком Рокитнівського районного суду Рівненської області засуджено 25-річного жителя Рокитнівського району, котрий в грудні місяці 2020 року пропонував працівниками патрульної поліції неправомірну вигоду в розмірі 2000 гривень за не притягнення його до адміністративної відповідальності (ч. 1 ст. 369 КК України – пропозиція службовій особі надати неправомірну вигоду за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує будь – яку дію з використанням наданого їй службового становища).

Публічне обвинувачення підтримували працівники Рокитнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури.

За результатами судового розгляду стороною обвинувачення доведено винуватість вказаної особи у інкримінованому йому злочині, як наслідок судом останнього засуджено до покарання у виді штрафу в розмірі 17000 гривень.

Слід зазначити, що обвинувальний вирок суду не набрав законної сили, учасники судового провадження мають право його оскаржити в апеляційному порядку в передбачений законом термін.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області