Cарненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Засуджено жителя Рокитнівського району за умисне неподання декларації

02 жовтня 2019

Кузнецовський міський суд підтримав позицію прокурора Рокитнівського відділу місцевої прокуратури та, розглянувши обвинувальний акт стосовно 35-річного жителя Рокитнівського району, визнав останнього винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (умисне неподання декларації особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

У ході судового розгляду кримінального провадження на підтвердження вини особи сторона обвинувачення надала суду та обґрунтувала переконливі і беззаперечні докази.

Зокрема, встановлено, що особа, обіймаючи посаду майстра лісу одного із лісових господарств Рокитнівського району, відповідно до пп. «е» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», як службова особа державної лісової охорони, являючись суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, в порушення вимог ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», умисно не подав в порядку та строки встановлені вказаним Законом та пп. 2 п. 2 «Правил заповнення форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», затверджених Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 №3, зокрема, 27.11.2018, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, у зв’язку із звільненням останнього із займаної посади наказом тимчасового виконувача обов’язків директора підприємства від 27.11.2018 за угодою сторін.

Вироком Кузнецовського міського суду від 01.10.2019 затверджено угоду про визнання винуватості, чоловіка визнано винним та засуджено до покарання у виді громадських робіт.

Слід зазначити, що обвинувальний вирок суду не набрав законної сили, учасники судового провадження мають право його оскаржити в апеляційному порядку в передбачений законом термін.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області