Cарненська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Засуджено жителя Рокитнівського району за умисний тяжкий злочин

16 липня 2020

Рокитнівський районний суд підтримав позицію прокуратури та, розглянувши обвинувальний акт стосовно 61-річного жителя Рокитнівського району, визнав останнього винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, які є небезпечними для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого).

Публічне обвинувачення підтримували працівники Рокитнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури.

В ході судового розгляду кримінального провадження на підтвердження вини чоловіка сторона обвинувачення надала суду та обґрунтувала переконливі і беззаперечні докази.

Зокрема, встановлено, що 61-річний житель смт Рокитне у ході конфлікту, який виник на ґрунті особистих, неприязних відносин, що склались між ним та його співмешканкою, наніс декілька ударів руками в область голови та шиї жінки, внаслідок чого остання від отриманих травм померла на місці події.

Вироком Рокитнівського районного суду від 16.07.2020 чоловіка визнано винним та засуджено до 8 років позбавлення волі.

Слід зазначити, що обвинувальний вирок суду не набрав законної сили, учасники судового провадження мають право його оскаржити в апеляційному порядку в передбачений законом термін.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області