Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Завершено слідство відносно особи, яка пропонувала неправомірну вигоду працівникам поліції в розмірі 400 доларів США

24 лютого 2021

Рокитнівським відділом Сарненської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості відносно 27-річного жителя Рокитнівського району, котрий в грудні місяці 2020 року пропонував працівниками поліції неправомірну вигоду за не притягнення його до адміністративної відповідальності.

Так, останній, в грудні місяці минулого року керуючи автомобілем марки «Peugeоt 406», на автомобільній дорозі сполученням Борове-Рокитне-Вежиця, порушив правила дорожнього руху, у зв’язку з чим був зупинений працівниками поліції. У ході проведення перевірки документів поліцейськими встановлено, що вказаний громадянин перебував в стані алкогольного сп’яніння.

В подальшому під час роз’яснення водію автомобіля того, що відносно нього буде складено протокол та винесена постанова про накладення адміністративного стягнення, він висловив пропозицію надання неправомірної вигоди працівнику поліції в розмірі 400 доларів, за вирішення питання про не притягнення його до адміністративної відповідальності за ст. 122-2, ст. 124 та               ч. 1 ст. 130 КУпАП.

За результатами проведеного досудового розслідування органом слідства здобуто достатні докази причетності вказаної особи до інкримінованого йому злочину та 11.02.2021 за процесуального керівництва Рокитнівського відділу місцевої прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно даної особи за фактом вчинення нею злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція службовій особі, надати неправомірну вигоду за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує будь – яку дію з використанням наданого їй службового становища).

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області