Cарненська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Sarny

Жителя Сарненщини засуджено до 8 років позбавлення волі за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень своїй матері

10 листопада 2019

Сарненським районним судом підтримано позицію місцевої прокуратури та визнано винним 29-річного жителя Сарненського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого).

В ході судового розгляду кримінального провадження на підтвердження вини жителя Сарненщини стороною обвинувачення надано суду переконливі та беззаперечні докази.

Зокрема, встановлено, що 29-річний житель с. Тутовичі у ході конфлікту, який виник на ґрунті особистих, неприязних відносин, що склались між ним та його матір’ю, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, завдав множинні травматичні дії тупим, твердим предметом, в результаті чого остання отримала тяжкі тілесні ушкодження, від яких померла в господарстві за місцем проживання.

Вироком Сарненського районного суду від 17.10.2019 жителя с. Тутовичі визнано винним та засуджено до 8 років позбавлення волі.

Слід зазначити, що обвинувальний вирок суду не набрав законної сили, учасники судового провадження мають право його оскаржити в апеляційному порядку в передбачений законом термін.

 

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області